KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12009423

nr 1200 9423

Anders Altzar

(1886-1939), Sverige

Oljemålning, Skymning. Signerad, daterad 1927. Olja på duk, 45x60 cm

Anders Altzar, född 1886, död 1939, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 27 augusti 2018
kl 20:49:57

26/8 18:36:01 1      Vinnande bud

Anders Altzar

Läs mer om Anders Altzar